درباره ونتیران

ونتیران

مجموعه ونتیران

homes deserve the best

گروه مبلمان ونتیران با رویکرد توسعه طراحی و کیفیت در زمینه تولید مبلمان مدرن و مصنوعات چوبی اعم از آینه و کنسول ، صندلی ، انواع میز و سرویس خواب فعالیت میکند.

این گروه در سال 1385 توسط حمیدرضا پیرمرادیان با نام تجاری الیت شروع به فعالیت کرد و در طراحی و تولید محصولات خود با الهام گرفتن از مدل های روز دنیا بهترین متریال ، خلاقیت و برگرفته از تکنولوژی جدید به تغییر سبک و آراستن منزل و محل کار شما میپردازد.

ونتیران تلفیق هنر و صنعت است.

این گروه در تعامل با شرکت های معتبر داخلی و خارجی مانند KETS و EPENGLE ترک است که طرح های مختص ونتیران را تولید میکنند و تنها صادر کننده پارچه به اروپا هستند.

نحوه طراحی محصولات در ونتیران به این صورت است که ایده ، عکس یا طرح توسط مدیریت به طراح صنعتی داده می شود و با نرافزار های INVENTOR و RHINO به صورت سه بعدی با جزئیات طراحی می شود به تایید می رسد و به خط تولید داده میشود ، قطعات پیچیده با CNC تولید میشوند و قطعات ساده تر به صورت دستی سپس منتاژ شده به مراحل انتخاب اسفنج بر اساس نقش و طرح می رود ، روکوبی می شود و محصول نهایی تولید می شود.

گروه مبلمان ونتیران با هدف ارائه محصولات با کیفیت ، همگام با استاندارد های جهانی و در جهت برآورده کردن نیاز های مشتری محصولات خود را وارد بازار می کند. این محصولات متناسب با سبک زندگی ، معماری و اقلیم ایرانی است و از نظر راحتی و زیبایی با ذائقه ایرانی سازگاری دارد. هدف اصلی ونتیران اتخاذ تصمیماتی است که به خط فکری مشتری نزدیک باشد.